Boek
Nederlands

Casa Ibiza : literaire thriller

Linda van Rijn (auteur), Karin Dienaar (redacteur)
Als een vrouw bij het opruimen van de vakantievilla van haar familie op Ibiza een hangertje van haar zusje vindt dat daar jaren eerder in het zwembad verdronk, besluit ze op zoek te gaan naar de ware toedracht.
Titel
Casa Ibiza : literaire thriller
Auteur
Linda van Rijn
Redacteur
Karin Dienaar
Taal
Nederlands
Uitgever
Baarn: Uitgeverij Marmer, © 2018
235 p.
ISBN
9789460683930 (paperback)

Andere formaten:

Toegankelijke formaten:

Besprekingen

De dertienjarige Anna is met haar familie op vakantie in Ibiza als haar jongere zusje Yara in het zwembad van hun vakantievilla komt te overlijden. De oorzaak is snel duidelijk: hartfalen ten gevolge van verdrinking. Nu Anna volwassen is, heeft ze hier nog altijd haar twijfels over. Als haar vader overlijdt, vertrekt ze met haar broer en beste vriendin naar Ibiza om de vakantievilla in gereedheid te brengen voor verhuur. Als Anna bij het opruimen een hangertje van Yara vindt, die ze tijdens die beruchte vakantie droeg, besluit ze op onderzoek uit te gaan. Niet wetende dat ze zich in het hol van leeuw waagt. Linda van Rijn (1974) is bestsellerauteur en heeft met ‘Casa Ibiza’ wederom een luchtige, maar heerlijke zomerboek neergezet. Hoewel de spanning lang op zich laat wachten, leest het lekker vlot weg. Ruime bladspiegel. Kwaliteit voor een breed publiek. Voor de liefhebbers van Suzanne Vermeer en Kiki van Dijk.

Over Linda van Rijn

Linda van Rijn is een schrijverspseudoniem van Mariëtte Middelbeek, die onder die schuilnaam sinds 2011 boeken uitbrengt. Middelbeek onthulde pas na elf jaar, in april 2022, dat Van Rijn haar alter ego is. Tot de onthulling was het niet bekend dat Van Rijn een pseudoniem van een andere schrijfster was.

Van Rijn behoort tot een van de bestverkochte Nederlandse thrillerauteurs, in 2021 behaalde ze met haar verkoopresultaten de tweede plaats.

Historie

Sinds 2011 worden er boeken in het thrillergenre uitgebracht onder de naam "Linda van Rijn" bij boekenuitgeverij Uitgeverij Marmer, deze boeken spelen zich vaak af op vakantiebestemmingen in binnen- en buitenland. Van Rijn maakte haar schrijversdebuut met het boek Last minute dat in april 2011 verscheen. In juni 2012 wist Van Rijn met haar boek Blue Curaçao voor het eerst De Bestseller 60 van bestverkochte boeken in Nederland te behalen.

Hierop volgend b…Lees verder op Wikipedia

Suggesties